nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 20.02.2015 11:45

Rolnik, rolnik, rolnik

Cóż może być ciekawego w pracy rolnika. Okazuje się że wirtualnie to całkiem fajna zabawa.

Fenomen symulatorów jest niesamowity. Na wykonywanie zwykłej pracy kierowcy ciężarówki, autobusu, koparki czy śmieciarki w świecie komputerowych gier jest spore zapotrzebowanie. Co ciekawe wiele z takich gier polegających na zmaganiu się ze zwyczajnymi trudnościami potrafi być bardzo wciągające. Sam spędziłem dużo czasu jeżdżąc rozklekotanym autobusem między przystankami i zabierając ludzi. I sprawiało to naprawdę dużą frajdę. Niestety wiele symulatorów jest wykonanych bardzo słabo graficznie a czerpanie przyjemności uniemożliwiają liczne błędy.

Pod koniec zeszłego roku w sprzedaży pojawił się kolejny symulator farmy, o oryginalnym tytule... Symulator Farmy 2015. Plusem nowej gry są na pewno duże mapy i ciekawe uprawy. Istnieje też możliwość stawiania budynków gospodarczych. W tym co się najbardziej kojarzy z pracą rolnika, czyli obrabianiu pola brakuje licencjonowanych maszyn. Nowością w serii są sadzonki owocowe, choć nie jest to do końca dopracowany element, ponieważ drzewa owocują w nie prawdziwych porach roku. Szwankuje także minimapa. Mimo to warto spróbować pobawić się w farmera, zwłaszcza, że cena, ok. 50 zł za grę nie jest zbyt wygórowana.

Symulator Farmy 2015 - polska gra z sadownictwem i fizyką gleby - trailer
Techland Wydawnictwo

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione