nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 25.01.2015 22:30

Nieodpowiednia reakcja

Od jakiegoś czasu podoba mi się chłopak. Ostatnio po mszy uśmiechnął się do mnie przy swoim koledze i moich koleżankach! Byłam w siódmym niebie! Niestety, nie odwzajemniłam uśmiechu, a po drugie odwróciłam się. Wydaje mi się, że się obraził. Strasznie źle się z tym czuję. Przecież tak mi na nim zależy, a to było odruchowo. Nie chodzimy do jednej szkoły, więc nie mam z nim większego kontaktu. Zrozpaczona 11-latka

Nie stało się nic złego. Zachowałaś się odruchowo. Jeśli się faktycznie obraził, w co nie wierzę, to by znaczyło, że jest dziecinny i nie ma czego żałować. Ty już wiesz, jaka to radość, gdy on się uśmiecha. Teraz się przygotuj na następne spotkanie i przyglądaj mu się uważnie. Może Wasze oczy się spotkają i wtedy uśmiechniesz się, nawet pierwsza. Spojrzeniem i uśmiechem można przekazać bardzo dużo informacji. Tylko nie rób z tego sensacji, nie opowiadaj wszystkim dziewczynom. Chłopcy bardzo nie lubią dziewczyn nachalnych i takich, które wszystko opowiadają wszystkim. Wymieniajcie spojrzenia i uśmiechy, a może kiedyś on się odważy zagadać, może kiedyś się gdzieś spotkacie i on powie Ci cześć. Taka sytuacja może trwać bardzo długo i nie trzeba się spieszyć Po latach to będą przemiłe wspomnienia. Może kiedyś się zaprzyjaźnicie, a może nie. Czekaj spokojnie na następną okazję i ewentualnie Ty się pierwsza uśmiechnij do niego.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione