nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 29.12.2014 11:44

Katowice

Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Solo Dios basta, na Manhattanie!

Solo Dios basta! - te słowa bardzo często powtarzała wielka święta pochodząca z Hiszpanii – św. Teresa z Avila. Te słowa rozbrzmiewały też z mocą w parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach – Piotrowicach – czyli Katowickim Manhattanie, przez cały adwent.

Każdego dnia roratnicy przyjmowali na roratach gości, którzy opowiadali o życiu św. Teresy. Każdego dnia coraz bardziej dochodziło do nas to przesłanie, że sam Bóg wystarczy!

Wspólnie czuwaliśmy przez całe roraty i modliliśmy się o to, żeby nasze życie było jednym wielkim i głośnym zawołaniem – SOLO DIOS BASTA!

Dziękujemy redakcji Małego Gościa za tegoroczne roraty, pozdrawiamy i życzymy Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Duszpasterze i Roratnicy z Manhattanu :)

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione