nasze media Najnowszy numer GN 06/2021
dodane 04.11.2014 19:00

Marzenia

Od pewnego czasu jestem zakochana w starszym ode mnie chłopaku. Jesteśmy przyjaciółmi. Czy może to być zwykłe zauroczenie, o którym miałabym zapomnieć? Jak pokazać mu, że mi na nim zależy? Że chciałabym, żeby nasza znajomość się rozwinęła? Co zrobić, żeby nie palnąć żadnego głupstwa i swoim uczuciem nie zepsuć naszej relacji? Niedługo wybieramy się ze znajomymi, większą grupą, na krótką wycieczkę. Czy wykorzystać ten czas, na rozmowę o tym wszystkim, na działanie? 17-latka.

Nikt Ci teraz nie powie, czy to zauroczenie, czy coś więcej. Nikt tego nie może być pewien na początku! Musi minąć sporo czasu, trzeba się dobrze poznać, dwie osoby muszą odczuwać to samo i chcieć tego samego. Czyli na Twoje pierwsze pytanie nie mam odpowiedzi. Skoro jesteście przyjaciółmi, to się dobrze znacie, rozmawiacie, więc pokazuj swoim zachowaniem,  że Ci się podoba, że go lubisz nie tylko jako przyjaciela. To się da zrobić tak zwaną mową ciała, czyli przez spojrzenie i uśmiechy. Poza tym czasami kieruj rozmowy na relacje między chłopakami i
dziewczynami, pytaj o jego ideał dziewczyny itd. Wasz udział w wycieczce to świetna okazja, byś Ty mu pokazała jak go lubisz, ale on powinien te sygnały odebrać i na nie odpowiedzieć.
Wiele par zaczyna chodzenie właśnie na wycieczkach, bo to dobra okazja, by coś sobie wyjaśnić, bo to czas rozmów, dłuższego czasu spędzanego razem. 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione