nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 31.10.2014 19:00

Planowanie

Za rok idę do gimnazjum i chciałbym poznać jakąś fajną dziewczynę. Piszę ten e-mail, bo boję się, że powtórzy się historia z piątej klasy - przez cały rok myślałem o fajnej dziewczynie z mojej klasy. Niestety, pod koniec klasy powiedziała mi, że chce, abym się od niej odczepił. Co mam robić? 12-latek

Nic nie rób specjalnego. A przede wszystkim nie planuj wszystkiego tak bardzo dokładnie. Jest różnica między planowaniem a marzeniami. Ucz się solidnie, rozwijaj swoje zainteresowania. W V klasie wiele dziewczynek nie ma jeszcze ochoty na zauroczenia i na problemy sercowe. Czasami większość chłopaków zachwyca się jedną koleżanką, bo ktoś ją ocenił jako ładną, a z kolei dziewczyny dostrzegają zalety jednego lub dwóch chłopaków. Na uroki innych są ślepe. Nie ma na to innej rady niż czekanie, aż wszyscy dojrzeją i powoli, powoli odnajdą swoje drugie połowy. To trwa bardzo długo. Po drodze trzeba przeżyć wiele porażek, odrzuceń, ale to jest ludzkie i naturalne. Możliwe, że w gimnazjum poznasz uroczą koleżankę, która też Cię polubi. Życzę Ci tego. W tym celu nie trzeba nic robić, tylko pilnować swojego rozwoju, być sobą. Dziewczyny cenią chłopaków mądrych, zaradnych, wysportowanych lub po prostu z pasją. Twój list pokazuje, że będzie z Ciebie bardzo rozsądny i logicznie myślący mężczyzna. Tymczasem sprawy uczuć bywają bardzo nielogiczne. Ale dasz sobie ze wszystkim radę.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione