nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 23.09.2014 22:12

Problemy się rozwiązuje

Zawsze człowiek będzie miał jakieś tam problemy i przed tym się nie ucieknie. Problemy zresztą nie są do uciekania tylko do rozwiązywania, więc... do dzieła! Dziś czytałam artykuł na temat depresji, który troszkę mi pomógł wyrwać się z marazmu i silniej stanąć na nogach. Pomyślałam, że ja nie jestem osobą, która chciałaby się poddawać na dłuższą metę apatii i przygnębieniu, a chyba sobie na to niekiedy - nawet bezwiednie - pozwalam. Basta. OK - czasem można powiedzieć - "coś jest nie tak", "martwię się". Czasami nawet można to powiedzieć kilka razy. I jakoś z tym żyć! Bo to zdrowo. Studentka

zdrowo również dla naszego poczucia bycia wszechmocnym, bycia panem/panią każdej sytuacji. Pięknie, że życie uczy pokory, ale aby odrobić tę lekcję trzeba też zaufać, że będzie OK, że to, co mnie spotyka nie jest przypadkowe i może przynieść coś - uwaga! - dobrego! Na tę chwilę jestem entuzjastką. Nie wiem czy na szczycie świata, nie wiem na jak długo! W każdym razie mam nadzieję, że deprecha nigdy mnie nie dosięgnie, a... smuteczki? A smuteczki przeżyję! Nie ma co być zbyt pewnym siebie, dlatego dodam, że nie tak bardzo ufam sobie, ile... pragnę wierzyć, że Bóg czuwa. Czuwa i wie najlepiej (jak matka - Maryja z piosenki - "Mama kocha, Mama wie, czego każde dziecko chce, Mama kocha, Mama wie najlepiej").

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione