nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

PAP

dodane 30.08.2013 10:07

Fotka z papieżem Franciszkiem

Młodzież z diecezji Piacenza sfotografowała się z papieżem Franciszkiem w Bazylice Świętego Piotra.

Franciszek, po Światowym Dniu Młodzieży w Rio, nie raz już udowadniał, że jest otwarty na młodych. Niedawno zadzwonił na przykład do domu 19-letniego studenta z Padwy. „Mówi papież Franciszek, mówmy sobie na ty” - tak przedstawił się biskup Rzymu. „Śmialiśmy się i żartowaliśmy przez osiem minut”- powiedział Stefano Cabizza, relacjonując swą rozmowę telefoniczną z papieżem.

Wcześniej, podczas wizyty w Castel Gandolfo, młody Włoch zostawił przy bramie do papieskiej rezydencji list do Franciszka z prośbą o jego przekazanie. Kilka dni później papież do niego zadzwonił. Udało mu się to dopiero za drugim razem, bo wcześniej Stefano nie było w domu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione