nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 02.06.2013 11:36

Ciekawe spotkania

Spodobał mi się kolega, chciałabym go lepiej poznać, ale przecież nie zaproponuję spotkania. Mam swoje zasady. Należę do scholi, do oazy, bardzo dobrze się uczę, inni twierdzą, że mam ciekawą urodę. Ale brakuje mi się śmiałości do chłopaków, nie potrafię z nimi rozmawiać. W ich towarzystwie staję się cicha, niewidoczna, skulona. Z koleżankami jest swobodna, mam ich sporo, ale brakuje chłopaków. Jak to zmienić? 16-latka

Twoje zalety są tak ciekawe i tak piękne, że należy się cieszyć, być dumnym i chodzić z podniesioną głową. I uroda, i mądrość, i religijność. Trzy w jednej dziewczynie to sporo. Jeśli chodzi o tego chłopaka, to najlepiej zorganizować coś z pomocą koleżanek i zaprosic go ze dwa razy. Jeśli to nie pomoże, trudno. Może wieczór gier planszowych, może rozgrywki siatkówki, ping-ponga, może wyprawy rowerowe, wspólne zwiedzanie, może podchody? Jeśli są ku temu warunki, to młodzi spotykają się na wspólnym gotowaniu lub pieczeniu. Pomyślcie z koleżankami o czymś ciekawym. Może upieczecie muf inki różnego rodzaju i zaprosicie na próbowanie, może wieczór sałatek, może coś zupełnie innego? Próbuj, ale jeśli nic nie wyjdzie, rozglądaj się uważnie dalej. Czerwcowe wieczory są długie, może być ognisko, grillowanie itd. Jeśli on nie zwróci wtedy na Ciebie uwagi, to trudno, należy się uważnie dalej rozglądać.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: Dziś 11:46
  łączna liczba komentarzy: 95
 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 22.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 4
 • 3
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 5
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2