nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 13.03.2013 22:40

Koniec ze smutkami

Zrozumiałam, że chciałam leczyć samotność obecnością ludzi. A wewnątrz i tak pozostaje pustka, bo nie ufam sobie, bo mam się za nic! To był mój największy problem: jedyną osobą, która mnie ograniczała i nie dała mi nigdy szansy, byłam ja sama. Zrozumiałam, że ode mnie zależy to, jak ułoży się moje życie. Jeżeli moje myśli będą piękne, jeśli będę właśnie tak postrzegała rzeczywistość, taka ona będzie. A wiem na pewno, że chcę żyć pięknie!! Chcę żyć z honorem, z pięknem, budzić się i dziękować, że żyję, że jest kolejny poranek, bo jest to cud każdego kolejnego dnia, tygodnia, miesiąca, roku!

Zrozumiałam, że muszę marzyć, marzyć odpowiedzialnie, wierzyć, że to, czego pragnę, ma jak największą szansę na ziszczenie. Mam dość rzeczy, wykreowanych w mojej własnej głowie, które unieszczęśliwiały mnie tak doskonale, że ciągle byłam smutna i negatywnie nastawiona do wszystkiego,  Wiem, że muszę się na nowo uczyć wielu rzeczy, przede wszystkim kontaktów z ludźmi; bo taka jest prawda, że uzależniam się od przyjaciół, a kiedy np. zdawkowo odpiszą mi na wiadomość, albo nie przytakują na moje pomysły, wyobrażam sobie, że coś jest nie tak, że pewnie już się obrazili, że coś musiałam zrobić nie tak.. A tymczasem, zauważyłam, że zaczynam ich traktować w sposób, jaki robię to z sobą- podejrzewam o najgorsze!

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

  

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek