nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 15.07.2012 00:43

Samotnośc w klasie

Nie mam żadnych koleżanek. Wszystkie dziewczyny w klasie są dobrane w pary. Zawsze jestem sama. Na przerwach, w autobusie, na wycieczce, w klasie.Jeśli tak dalej pójdzie,to zwariuje! Nie wiem, co mam robić... Samotna

Bardzo, bardzo mi przykro, że jesteś samotna w klasie. Odpocznij od tych problemów w czasie wakacji. Ale pomyśl, czy może nie zaprosić któregoś dnia kilku koleżanek. Przygotuj coś słodkiego, jakiś deser, może sobie pogadacie, może przygotujesz jakieś gry, a może będzie chwila, że będziesz mogła powiedzieć, jak ciężko jest byc samotną.
Jeśli nie jest to możliwe, to zorientuj się, czy któraś z koleżanek z klasy jest w domu, umów się z nią, spotykaj się, jakoś się wkręć do par.Ale jest też taka nadzieja, że po wakacjach dziewczyny dojrzeją, już się nie będą trzymały tylko parami. Bo takie trwanie przy jednej koleżance jest bardzo dziecinne i może od września się w Twojej klasie wreszcie skończy.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  GoscMalegoGoscia
  ostatnia aktywność: 15.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  RadekChusteczki
  ostatnia aktywność: 14.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 5
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2