nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 06.02.2012 18:47

Chłopak pełen zmienności

Kolega z klasy zaczął mnie podrywać, mówił komplementy, ciągle był przy mnie, nasyłał kolegów. Gdy wreszcie i ja coś poczułam, powiedziałam innym, że on mi się podoba, to jemu przeszło. Teraz kręci się cały czas przy innej dziewczynie. A mi jest przykro. Czy mogę mieć nadzieję, że on do mnie wróci? 12-latka

Ten uroczy zapewne chłopak zachowuje się w sposób typowy dla swojego wieku. Podobają mu się dziewczyny, interesują go, ale z żadną nie będzieteraz chodził na poważnie. Chce Was tylko poznać, sprawdzić, na czym polega flirtowanie, oczarowywanie, co dziewczyny lubią, na co się dają skusić itd. Zauważ, że podrywał Cię do momentu, gdy mu powiedziano, że on Ci się podoba. A on tego nie chce. On chce tylko zdobywać i zaraz szukać kolejnej dziewczyny. W sumie to on działa pod wpływem emocji, sam nie wie, dlaczego tak robi, sam się pewnie dziwi, że ma taki chaos w sobie. Najlepiej nic nie robić, pilnować, by nikt o tym nie plotkował, że on Ci sie podoba. Nie rób sobie na nic nadziei, bo to jeszcze nie ten etap. Zależnie od swojego charakteru możesz być poważna i odpychająca albo dowcipna, złośliwa i mieszająca mu w głowie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek