nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 07.12.2011 21:53

czwartek, 8 grudnia, 2011r.

Hau, Przyjaciele!
Rano wyjątkowo dużo ludzi wędrowało do kościoła. Pani też poszła już przed pracą. Dziwne sprawy. Ale dzieci szykowały się pod wieczór i dobrze wyczułam, że to jakieś wyjątkowe święto. Po wieczornej mszy udało mi się wydostać do ogrodu, a przez otwartą furtkę prześlizgnęłam się na plebanię. Drzwi stały otworem, słyszałam głosy dzieci. No i proszę. Jakąś ucztę sobie urządzali. Paulina mnie dojrzała, kazała się schować pod stołem.
Nagle zrobiło się ciemno, a na ekranie, który dopiero teraz zauważyłam, pojawiły się różne zdjęcia. Ksiądz Wojtek opowiadał o Karolu Wojtyle, o tym, jak został biskupem. O tym, jaka ważna była w jego życiu Matka Boża. Ale powaga nie trwała długo. Rozbłysło światło, zaczęły się śpiewy, a potem dziewczyny sprzątnęły stoły i przez godzinę kleiły łańcuchy. W ogólnym zamieszaniu udało mi się dostać do tekturowych talerzyków i wylizać każdy bardzo dokładnie. Dziewczyny to zauważyły, kpiły z mojego apetytu, ale cóż, taka jestem. Lubię słodycze, a Wy? Cześć,  Astra

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 22.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 4
 • 2
  wojas004
  ostatnia aktywność: 21.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 93
 • 3
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 5
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2