nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 05.12.2011 18:15

O co chodzi?

Ostatnio w szkole mój kolega z klasy dużo się do mnie śmieje i ze mną rozmawia. On mi się podoba, ale ja mu raczej nie. Gdy wieczorem czasem do niego piszę sms-y, on odpisuje: „Odwal się ode mnie!” O co mu chodzi? Raz mnie niby lubi, a raz nienawidzi. 12 latka

Zacznijmy od tego, że musisz się szanować i więcej do niego nie pisz! Chłopcy na ogół nie znoszą nachalnych dziewczyn. Daj mu czas. Jeśli się śmieje do Ciebie, to uśmiechnij się do niego wesoło i powiedz, że mu nie ufasz, bo pewnie znowu coś obraźliwego Ci napisze. Pytasz mnie, o co mu może chodzić. Nie wiem. Bywa tak, że chłopak sam nie wie, co czuje i czego chce. Może powoli zaczynasz mu się podobać. Ale gdy jako pierwsza do niego piszesz, to on jest wściekły, bo kłóci się to z jego męską ambicją. Koniecznie naucz się szanować siebie. Jeśli on nie będzie się z Tobą kontaktował, to trudno, machnij na niego ręką, powiedz sobie, że to jego strata i żyj sobie wesoło i radośnie. Nigdy nie narzucaj się chłopakom, a jeśli któryś tak chamsko do Ciebie się odnosi, to powiedz, że czujesz się obrażona i nie szukaj z nim kontaktu.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 20.07.2018
  łączna liczba komentarzy: 97
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26