nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 08.11.2011 23:15

Ile tolerowac?

Moja przyjaciółka jest świetną dziewczyną, ale ma takie chwile, że potrafi się na kimś wyżyć, jest wtedy chamska, nie liczy się ze słowami, mówi w oczy bolesną prawdę. Mam jej wtedy całkowicie dość i zastanawiam się, czy ta przyjaźń ma sens? Niepewna

Jeśli lubisz tę przyjaciółkę, to nie zrywaj przyjaźni. Może ona ma taki charakter, że czasami bywa chamska? Gdy tylko zaczyna, to zamień jejsłowa w żart, a czasami przeciwnie- bardzo spokojnie powiedz, by się uspokoiła, by szanowała Ciebie i innych ludzi. Bo każdy człowiek zasługuje na szacunek. Nie kłoć sie z nią, nie obrażaj się nad nią, tylko mów, by panowała nad sobą. Bywają ludzie do bólu szczerzy, którzy prosto z mostu mówią, co myślą. nBywają wybuchowi i bezczelni. Każdy człowiek ma wady, a przyjaźń polega na tym, że lubimy innych z ich wadami.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 17.11.2018
  łączna liczba komentarzy: 104
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 5
  katolikwojownik