nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 06.02.2007 13:04

Przedsionek teatru

Dzieci z koła teatralnego „Gwiazdeczka” działającego przy Szkole Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu jasełkowym,

Przedstawienie odbyło się 7.I. 2007r. w kościele pod wezwaniem świętego Jakuba.Niepowtarzalną atmosferę oddały wnętrza zabytkowej świątyni tworząc realistyczną scenografię. Młodzi artyści świetnie sprawdzili się odgrywając role Świętej Rodziny i trzech króli. Przy żłóbku kolędowały anioły i przygrywali pastuszkowie.

Licznie zebrana widownia nie kryła wzruszenia. Aktorzy największą radość sprawili swoim rodzicom i zaproszonym gościom. Gromkie brawa dały wykonawcom wiele satysfakcji oraz motywację do pracy przy nowych przedsięwzięciach.

Młodzi adepci sztuki aktorskiej zaprezentują się jeszcze w „Dniu Babci i Dziadka” na scenie Domu Strażaka w Wiśle Małej. Z jasełkowego występu uczniów zadowoleni są również nauczyciele, a przede wszystkim opiekunka Kola Teatralnego Mirosława Pustelnik, która twierdzi, że praca i determinacja dzieci dobrze rokują na przyszłość.
Mirosława Pustelnik« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..