nasze media Najnowszy numer MGN 12/2022
dodane 28.07.2006 10:54

ACH, TE PIEGI!

Mam straszne kompleksy z powodu piegów, głównie na ramionach! Jak wyjść na plażę, jak nosić bluzkę na ramiączkach? Co z nimi zrobić? Piegowata

Piegów nie możesz zlikwidować, natomiast możesz je polubić! Ty się ich wstydzisz, mówisz dokoła, jak ich nie cierpisz. Po co? Swobodnie idź na plażę, noś bluzki na ramiączkach. Jeśli pochwycisz spojrzenie koleżanek lub któraś zwróci Ci uwagę, powiesz, że to Twój atut, Twój wyróżnik, że łatwo Cię zapamiętać. Nie opowiadaj, żę ich nie cierpisz! Ludzi zdobędziesz swoją osobowością, a nie brakiem piegów.
Oczywiście, że rozumiem, jak Cię one teraz denerwują, gdyż w Twoim wieku chce się mieć idealny wygląd, być podobnym do większości i niczym się nie wyróżniać. Ale to właśnie różnorodność jest ciekawa! Jeśli pozbędziesz się tego kompleksu, zaczniesz ciepło o swoich piegach żartować, mówić, że już je polubiłaś, to otoczenie uzna, że właśnie z piegami jesteś sobą i taką Cię też lubią. Jeśli nawet teraz moja odpowiedź trochę Cię denerwuje, to gdy przećwiczysz ten mechanizm, przyznasz mi rację.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione