nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 16.08.2011 14:17

Publiczne okazywanie uczuć

Pisaliśmy sporo na gadu, zapytał o chodzenie, zgodziłam się. Na spacerach trzyma mnie za rękę, mówi, jak mu się podobam, sporo żartujemy, jest bardzo miło. Niestety, w szkole udaje, że mnie nie zna, gdy wchodzimy na osiedle, stara się szybko pożegnać i znika. 13-latka

Jesteście na tyle młodzi, że on się prawdopodobnie wstydzi okazywać czułość w towarzystwie. Poza tym pewnie obawia się, że koledzy by go wyśmiali, kpili, a tego chłopcy bardzo nie lubią. Jeśli pojawi się jeszcze kilka par, to w końcu któryś chłopak przyzna się do tego w szkole, inni pójdą jego śladem.
Jeśli jesteście parą, jeśli on Cię trzyma za rękę i pięknie opowiada i sam zaproponował chodzenie, to
koniecznie zapytaj między innymi w tym stylu: "Mam wrażenie, że gdy jesteśmy wśród ludzi, to mnie unikasz. Czy ja się mylę, czy tak jest?" Albo: "Dlaczego nawet na mnie nie spojrzysz, gdy jesteśmy w szkole?" "Czy ja cię czymś denerwuję, że jesteś taki inny wśród ludzi?" A może Wasze chodzenie jest bardziej przyjaźnią, może nawet fascynacją, która wnet minie? Z opisanego przez Ciebie zachowania chłopaka widać, że jest on niedojrzały, chodzenie pewnie wnet go znuży.

Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10