nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 09.08.2010 09:49

Udowodnij, że kochasz

Wszystko się już ułożyło z pewnym chłopakiem i chodzi o to, że nie wiem, jak mam mu udowodnić, że mi na nim zależy. On twierdzi, że słowa to nie wszystko i czyny też muszą być. Tylko co ja mam robić.. Nastolatka

Oj, uważaj na tego chłopaka. Bo to jasne, że słowa to nie wszystko. Ty pewnie całym swoim zachowaniem pokazujesz mu, że Ci zależy. Inaczej uśmiechasz się do niego niż do innych, inaczej na niego spoglądasz, ciągle chcesz byc blisko niego, tęsknisz, ledwie się rozchodzicie, długo rozmawiacie i nigdy nie brakuje Wam tematów.
Napisałam, byś uważała, bo zdarza się, że chłopcy chcą dowodu uczuć, a tak naprawdę zgody na
coraz dalej posuwające się pieszczoty, aż do współżycia włącznie. Ten szantaż stosowano lata temu i dziewczyny często dawały się na to nabrać. Dlatego niech chłopak jasno powie, o co mu chodzi.
Uczucie widać po naszym zachowaniu- po spojrzeniu, uśmiechu, zdrobnieniach, gestach, po tym, że chcemy być ciągle blisko, trzymać się za rękę, nie rozstawać się.
Jeśli jednak chłopak chce wymusić współżycie i nazywa je dowodem miłości, to trzeba mu stanowczo odmówić i powiedzieć, że takim szantażem on daje dowód, że wcale nie kocha.


Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione