nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 01.08.2006 11:55

DWIE NA JEDNEGO

Od czterech lat podoba mi się wciąż ten sam chłopak. Mogę powiedzieć, że się zakochałam. Niestety, on chyba zwraca ostatnio uwagę na koleżankę, nie na mnie. Czy mam się odsunąć, czy próbować z nim rozmawiać? Niepewna

Szkoda, że nie napisałaś, ile masz lat. Lecz skoro od 4 lat wciąż ten sam chłopak tkwi w Twoim sercu, to możesz starać się nawiązać z nim kontakt. Staraj sie z nim rozmawiać, ucz się go słuchać, pytaj o jego sprawy, zachwycaj się jego umiejętnościami, chwal go, jeśli w czymś jest dobry.
Nawet jeśli on zacznie się spotykać z Twoją koleżanką, to Ty się nie odsuwaj, rozmawiaj z nim dużo, gdyż w młodym wieku często zmienia się obiekt uczuć.
Nie znam żadnych szczegółów, ale staraj się coś tak organizować, żeby go spotykać, niby niechcący wciąż być na jego drodze, spotykać go w różnych miejscach. Nie zachowuj się głupio, tylko naturalnie, radośnie, koleżeńsko.
Zresztą, na takie sprawy nie ma gotowych recept, próbuj jak się da, jak serce dyktuje. Gdyby się nie powiodło, to się nie załamuj, może ktoś inny jest Ci pisany


POBIERZ KORKI

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione