nasze media MGN 10/2020

dziennik.pl/g

dodane 11.04.2007 12:21

Siatkarka Barańska rezygnuje

Jedna z najlepszych siatkarek w Polsce Anna Barańska rezygnuje z gry w reprezentacji narodowej. "Nie czuję się na siłach" - tłumaczy zawodniczka Winiar Kalisz.

We wtorek włoski selekcjoner Marco Bonitty podał 22 nazwiska reprezentantek Polski. Wśród powołanych jest 23-letnia Barańska, liderka prowadzącego w Lidze Siatkówki Kobiet zespołu z Kalisza i czołowa postać całych rozgrywek. Zajmuje miejsce w pierwszej trójce klasyfikacji na najlepiej punktującą, serwującą i atakującą zawodniczkę ligi.

"Trener kadry do mnie co prawda nie dzwonił, ale miałam telefon od menedżera reprezentacji Marka Brandta. Miałam dzień na podjęcie decyzji. Podjęłam ją w Wielki Piątek. Nie będę występować w kadrze. Nie czuję się na siłach. Uważam, że dla mnie na kadrę jest za wcześnie" - tłumaczy swoją decyzję znana siatkarka na łamach "Gazety Wyborczej".

"Mam 23 lata i bardzo dużo siatkówki na co dzień, gram w lidze, europejskich i krajowych pucharach. To naprawdę dużo. Nie czuję się jeszcze gotowa do gry w reprezentacji. Przez cztery lata występowałam w kadrach młodzieżowych i wiem, jakie to wyrzeczenia" - dodała Barańska.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione