nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 05.12.2023 13:17

„Uczta przed śniadaniem” z księdzem Sebastianem Picurem

Na kanale YT „Team Totuus Tuus” ruszyły adwentowe, poranne spotkania z ks. Sebastianem Picurem, który od września komentuje Ewangelie niedzielne w "Małym Gościu"

Codziennie o  godzinie 6 rano ksiądz Sebastian dodaje materiał na dobre przeżycie dnia. Jest to wspólna modlitwa, czytanie Pisma Świętego na dany dzień, krótka medytacja oraz błogosławieństwo.

Ksiądz Sebastian jest kapłanem archidiecezji przemyskiej. Aktualnie jest wikariuszem w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie oraz katechetą w tamtejszym II LO. Jego największą pasją jest kapłaństwo, przez które w sposób szczególny może odkrywać miłość Jezusa. Od kilku lat aktywnie angażuje się w ewangelizację w Internecie, zwłaszcza na TikToku. Pragnie, aby ten „nowy kontynent”, na którym przebywa mnóstwo osób, w jak największym stopniu był wypełniony Bożymi treściami. Owocem miłości do Boga i ewangelizacyjnej posługi wśród młodzieży są już dwie jego książki „Holy game” i „Tiktokowe Q&A”.
    Projekt „Uczta przed śniadaniem” wpisuje się w listę jego pomysłów na szerzenie wartościowych, Bożych treści w Internecie. „Zapraszam wszystkich, którzy chcą dobrze zacząć dzień na ucztę Bożej Mądrości i Bożego Słowa! '-zachęca pomysłodawca serii ks. Sebastinan Picur i dodaje: „Jestem przekonany, że nasze codziennie spotkania pomogą odnaleźć wiarę i pokój, którego w dzisiejszym zabieganym świecie bardzo potrzebujemy!”


„Ucztę przed śniadaniem” dostępna pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=LOt_rkFRPiw

UCZTA PRZED ŚNIADANIEM ☕ - Przyjdę i uzdrowię go! [DZIEŃ 2]
Ks. Sebastian Picur TeamTotusTuus

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..