nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020

msp

dodane 02.04.2020 12:15

Katowice. Oblaci zachęcają do akcji #Dziękuję

To forma docenienia pracy wszystkich, którzy w czasie walki z pandemią koronawirusa są na pierwszej linii. Uznanie dzieci mogą wyrażać w formie rysunku.

Do udziału w akcji #Dziękuję zachęca najmłodszych Bartuś - mały pomocnik ojców oblatów. W czasie, kiedy toczyło się tradycyjne duszpasterstwo, Bartusia dzieci spotykały na niedzielnych Mszach św.

Do akcji #Dziękuję dołączyć może każdy chętny. "Każdego dnia ludzie, którzy są na pierwszej »linii frontu« walki z epidemią podejmują ryzyko (i ich rodziny), abyśmy mogli bezpieczniej spędzić czas kwarantanny. Gdy idą do pracy na kolejny dyżur, w ich głowach może pojawić się lęk, zniechęcenie, wątpliwości. Niech to mało »dziękuję« będzie dla nich promykiem dobra" - zachęcają ojcowie na Facebooku.

Zadanie jest proste: należy wykonać rysunek, przedstawiający pracę służb, które chcemy docenić, np. policji, ratowników medycznych, pielęgniarek czy pracowników sklepów spożywczych. Ważne, by wpisać na nim także #Dziękuję. Rysunek można powiesić w oknie lub na drzwiach wejściowych, a zdjęcie przesłać do oblatów z Koszutki, np. jako wiadomość lub komentarzu na Facebooku "Oblaci Katowice".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione