nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 16.12.2019 12:53

Kraczkowa, Podkarpacie

Parafia św. Mikołaja biskupa.

zobacz galerię

,,RADUJCIE SIĘ PAN JEST BLISKO” - tymi słowami pozdrawiamy wszystkich czytelników Małego Gościa Niedzielnego wraz całą redakcją z pięknej miejscowości na Podkarpaciu z parafii św. Mikołaja biskupa w Kraczkowej.

Chcielibyśmy się z wami podzielić tym w jaki sposób przygotowujemy się na święta Bożego Narodzenia i przeżywamy piękny czas adwentu.

,,Zamieniam ranne spanie na oczekiwanie” - słowami tej piosenki codziennie o godz. 6 rano uczestniczymy w roratach i wsłuchujemy się w historię sługi Bożego kardynała i prymasa tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego. W roratach uczestniczą dzieci z rodzicami młodzież oraz osoby starsze. Na koniec rorat mamy losowanie figurki Matki Bożej i św. Józefa, zapraszając św. Rodzinę do domu, by dać świadectwo, że dla dzieciątka Jezus i św. Rodziny jest zawsze miejsce w sercu dzieci młodzieży oraz rodziców mieszkających w naszej parafii.

Naszemu oczekiwaniu i przygotowaniu towarzyszy również nasz św. papież Jan Paweł II, którego relikwie i krzyż z Wielkiego Piątku znajdują się w naszym kościele.

Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich jednocześnie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy całej redakcji Małego Gościa Niedzielnego oraz czytelnikom, aby maleńki Jezus znalazł miejsce waszych sercach i domach, a św. Rodzina wam błogosławiła umacniała i prowadziła przez życie.

Życzą dzieci, młodzież rodzice oraz duszpasterze z parafii Kraczkowa na Podkarpaciu, Szczęść Boże!

« 1 »
Roraty w Kraczkowej

Mały Gość DODANE 16.12.2019

Roraty w Kraczkowej

oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione