Kraczkowa, Podkarpacie

publikacja 16.12.2019 12:53

Parafia św. Mikołaja biskupa.

Kraczkowa, Podkarpacie

,,RADUJCIE SIĘ PAN JEST BLISKO” - tymi słowami pozdrawiamy wszystkich czytelników Małego Gościa Niedzielnego wraz całą redakcją z pięknej miejscowości na Podkarpaciu z parafii św. Mikołaja biskupa w Kraczkowej.

Chcielibyśmy się z wami podzielić tym w jaki sposób przygotowujemy się na święta Bożego Narodzenia i przeżywamy piękny czas adwentu.

,,Zamieniam ranne spanie na oczekiwanie” - słowami tej piosenki codziennie o godz. 6 rano uczestniczymy w roratach i wsłuchujemy się w historię sługi Bożego kardynała i prymasa tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego. W roratach uczestniczą dzieci z rodzicami młodzież oraz osoby starsze. Na koniec rorat mamy losowanie figurki Matki Bożej i św. Józefa, zapraszając św. Rodzinę do domu, by dać świadectwo, że dla dzieciątka Jezus i św. Rodziny jest zawsze miejsce w sercu dzieci młodzieży oraz rodziców mieszkających w naszej parafii.

Naszemu oczekiwaniu i przygotowaniu towarzyszy również nasz św. papież Jan Paweł II, którego relikwie i krzyż z Wielkiego Piątku znajdują się w naszym kościele.

Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich jednocześnie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy całej redakcji Małego Gościa Niedzielnego oraz czytelnikom, aby maleńki Jezus znalazł miejsce waszych sercach i domach, a św. Rodzina wam błogosławiła umacniała i prowadziła przez życie.

Życzą dzieci, młodzież rodzice oraz duszpasterze z parafii Kraczkowa na Podkarpaciu, Szczęść Boże!