nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

Joanna Juroszek Joanna Juroszek

dodane 25.03.2019 10:15

Włącz się w duchową adopcję

25 marca Dzień Świętości Życia. Każdy może na 9 miesięcy adoptować nienarodzone dziecko. O modlitwie przypomina specjalna aplikacja

Ta duchowa adopcja polega na 9-miesięcznej codziennej modlitwie dziesiątką Różańca za jedno poczęte dziecko.

Modlitwą tą obejmujemy dzieci, których rodzice z różnych powodów chcą dokonać aborcji.

Modlący się może dodatkowo ofiarować jakiś post albo Komunię świętą w intencji życia tego malutkiego, bezbronnego człowieka.

Poniżej treść codziennej modlitwy. Pamiętajcie, te 7 minut, jakie poświęcicie jej każdego dnia, może ocalić komuś życie!

Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.

Po tej modlitwie odmawiamy dziesiątkę Różańca.

Dzień Świętości Życia obchodzimy w Kościele zawsze 25 marca - w uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To oznacza, że duchowo adoptowane przez nas dzieci planowo urodzą się 25 grudnia.

Urodziny świętować będę więc w Boże Narodzenie :)

Zapraszamy też do pobrania aplikacji dla młodzieży: Powerbank for Life, która będzie Wam przypominać o codziennej modlitwie.

Przeczytasz o niej tutaj: Powerbank for Life.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione