Włącz się w duchową adopcję

Joanna  Juroszek Joanna Juroszek

publikacja 25.03.2019 10:15

25 marca Dzień Świętości Życia. Każdy może na 9 miesięcy adoptować nienarodzone dziecko. O modlitwie przypomina specjalna aplikacja

Włącz się w duchową adopcję 25 marca obchodzimy Dzień Świętości Życia HENRYK PRZONDZIONO

Ta duchowa adopcja polega na 9-miesięcznej codziennej modlitwie dziesiątką Różańca za jedno poczęte dziecko.

Modlitwą tą obejmujemy dzieci, których rodzice z różnych powodów chcą dokonać aborcji.

Modlący się może dodatkowo ofiarować jakiś post albo Komunię świętą w intencji życia tego malutkiego, bezbronnego człowieka.

Poniżej treść codziennej modlitwy. Pamiętajcie, te 7 minut, jakie poświęcicie jej każdego dnia, może ocalić komuś życie!

Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.

Po tej modlitwie odmawiamy dziesiątkę Różańca.

Dzień Świętości Życia obchodzimy w Kościele zawsze 25 marca - w uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To oznacza, że duchowo adoptowane przez nas dzieci planowo urodzą się 25 grudnia.

Urodziny świętować będę więc w Boże Narodzenie :)

Zapraszamy też do pobrania aplikacji dla młodzieży: Powerbank for Life, która będzie Wam przypominać o codziennej modlitwie.

Przeczytasz o niej tutaj: Powerbank for Life.