nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 11.08.2018 20:00

Kim będę?

Wiele osób mówi mi, że byłabym doskonałym prawnikiem. Kiedyś też tak uważałam. Ale od dłuższego czasu poczułam bardzo silną więź z Bogiem i- jeżeli dobrze Go rozumiem- powinnam zostać psychologiem. Podobno jestem osobą godną zaufania i pomogłam już wielu osobom. Nauczycielka historii zdenerwowała się nowymi planami i powiedziała, że radzi prawo i tylko prawo. Co o tym myśleć? 15-latka

Nie analizuj teraz tego problemu zbyt dokładnie, żyj tu i teraz. Cokolwiek byś teraz postanowiła, to może się przecież wiele razy zmienić. Do podjęcia ostatecznej decyzji masz jeszcze bardzo dużo czasu. Znam osoby, które dopiero w klasie maturalnej odkrywały zupełnie nowe powołanie do zawodu. Czyli rozwijaj swoje zdolności, walcz o ludzi, wpieraj ich, pomagaj, ale niczego nie przesądzaj. W liceum radzę wybrać klasę o profilu humanistycznym. Gdy skończą się matury lub nawet wcześniej, będziesz czuła, który kierunek studiów wybrać. Zresztą, zawsze warto się solidnie uczyć, powierzyć problem Bogu, potem złożyć papiery na oba kierunki i zobaczysz, gdzie Cię przyjmą. Zamartwianie się tym teraz jest niepotrzebne. Życie przyniesie rozwiązanie. Twoje zadanie to rozwój swoich zdolności.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.p

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione