nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 07.06.2018 15:00

Jak zacząć?

Zauważyłam, że na mnie zerka, ale na nic więcej się pewnie nie odważy, bo klasa zaraz by się śmiała, że zakochał się w kujonce. A on mi się od dawna podoba, tak marzę, by coś między nami kiedyś, a może już niedługo się zaczęło. Mam swoje zasady, a on taki odważny, a wobec mnie- milczy.\Gimnazjalistka

Otóż nie wiesz, jak na całą tę sytuacje spogląda on. Może jest przekonany, że nie ma żadnych szans, że Ty go odrzucasz jako głuptasa, może myśli, że poza nauką nic Cię nie zajmuje. Jest mało czasu do końca roku, ale przecież dzięki Internetowi i telefonom jest Wam o tyle łatwiej niż dawnym pokoleniom. Jeśli faktycznie tego chcesz, to weź się do działania. A w zasadzie już dzisiaj pomyśl o tym, by może do niego napisać, tak wesoło, żartobliwie, czy się nie zagotował w upale. Ponieważ w szkole jesteście pod obserwacja rówieśników, to tym bardziej Internet może być miejscem Waszych bardziej pierwszych i nieco nieśmiałych i nieudolnych rozmów. Oczywiście, nie mówisz pierwsza o uczuciu, ale wysyłaj do niego tak zwane "sygnały", chłopcy bardzo tego potrzebują. Masz niecały miesiąc na działania, ale i potem wszystko jest możliwe. Jest i taka możliwość, że on zostanie Twoją pierwszą młodzieńczą 'miłością", która nie wyjdzie poza sferę marzeń. To też jest piękne. 

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione