nasze media MGN 10/2020
dodane 08.04.2017 16:00

Bez szansy na wzajemność

Zakochałam się w pewnym sportowcu z innego kraju. Śledzę wszystkie jego występy, szukam o nim informacji. Marzę, że kiedyś się spotkamy. Chciałam do niego napisać. Ale nagle kilka dni temu przeczytałam, że on ma dziewczynę. Jestem załamana. Płaczę, nie mogę się skupić. Nastolatka

Zachowaj w miarę możliwości spokój i czekaj, aż uczucie przejdzie. Bardzo często zdarza się coś takiego, że nastolatka całym sercem zakochuje się w kimś, kto jest dla niej kompletnie niedostępny. Najczęściej są to muzycy, aktorzy, sportowcy właśnie. Czasami księża, trenerzy.
Można leciutko śmiać się z tego uczucia, bo ono Cię dopadło bez Twojej woli. Organizm spłatał Ci jakby figla, bo chce Cię przygotować do tego, jak to będzie, gdy sie kiedyś zakochasz w rówieśniku, mieszkającym w pobliżu.
Nie ma znaczenia, czy ten sportowiec ma dziewczynę. Przecież i tak to uczucie nie ma szans na wzajemność. On by Ci nie odpisał, najwyżej jego agent, bo on nie ma czasu dla nastolatek.
Każdy znany człowiek ma wiele fanek, tak było, jest i będzie.
Troszkę się śmiej, troszkę sobie popłacz, możesz o nim marzyć, dobrze mu życzyć, ale czekaj, aż przejdzie. Możesz to młodzieńcze uczucie opisać i schować głęboko zeszyt, by wrócić do niego za rok lub dwa i bardzo się wzruszyć.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione