nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 19.01.2017 16:00

Czy to możliwe?

Mam w klasie kolegę którego naprawdę lubię. Od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Cały czas na mnie patrzy i staje gdzieś blisko. Pisze i dzwoni. Ostatnio na wf tańczyliśmy. Pan zawołał go na środek i kazał wybrać którąś z dziewczyn. Wybrał mnie. Myślę że mu się podobam. Moja przyjaciółka chyba to widzi i jest zazdrosna. Czy to możliwe? Co dalej? 12-latka

Sprawa jest jasna- podobasz mu się. Nie mów przyjaciółce żadnych tajemnic o tym, co czujesz i myślisz. Koleżanka nie musi wiedzieć, że też go lubisz. Jeśli on do Ciebie pisze, to jej o tym nie mów. Nikomu nie mów. Zapytałaś mnie, co dalej. A to już Wasza decyzja. Możecie się przyjaźnić, a iskierka zauroczenia niech się tli, niech dodaje smaku Waszej relacji. Jeśli go lubisz, to bądź dla niego miła, rozmawiajcie, piszcie, nawet spotykajcie się, ale lepiej w grupie, bo tak weselej. Chociaż też można we dwoje iść czasami na spacer. . Ja bym była ostrożna z poważnym chodzeniem. Bo to się wtedy szybciej skończy. Lepsza jest przyjaźń z iskierką. Oczywiście, zrobicie jak uważacie, ale pilnujcie, byście nie bawili się w dorosłych, bo to nie ma sensu. Ciesz się, że lubicie się wzajemnie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.

j

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione