nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 07.03.2016 17:00

Pierwsze zauroczenie

Jeszcze nigdy żadna dziewczyna mi się nie podobała. Ot, koleżanki. A teraz ciągle myślę o jednej, zawróciła mi w głowie. Zresztą, większość chłopaków do niej wzdycha. Nie wiem, co mam robić? Gimnazjalista

To przecież normalne, że wcześniej niczego takiego nie czułeś. Może to Twoje pierwsze zauroczenie, z którym nie trzeba nic robić, tylko cieszyć się, że jest, że wchodzisz w tę sferę życia. Bo to dla chłopaka sygnał, by dbać o siebie, by bardziej panować nad językiem i zachowaniem, by się też lepiej uczyć. Możliwe, że ona ma w sobie jakiś urok, który sprawia, że robi na chłopkach wrażenie. Ale nie wiemy, co ona o tym wszystkim myśli. Wniosek- nic nie robić, cieszyć się, że jest taka dziewczyna. Jeśli ta rada Ci nie odpowiada, to możesz zacząć się do niej bardziej uśmiechać, mówić cześć, tak chodzić po szkole, by często być w pobliżu, możesz próbować kilka razy zagadać. ale wszystko powoli, by to się zaczęło od koleżeństwa. Dobrze jest wiosną zorganizować grupę osób i wspólnie jeździć na rowerach, grać w piłkę, czasami wspólnie wracać z kościoła. Pamiętaj, że spojrzenia, uśmiechy, tak zwana mowa ciała przekazują bardzo dużo informacji. Nieśmiałość jest w Twoim wieku potrzebna, bo ona stopuje nastolatka.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione