nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 19.10.2015 20:00

Odważni w pisaniu

Jestem zmęczona zachowaniem jednego z kolegów. To on zaczął do mnie pisać, prawić mi komplementy, ale potem w szkole udawał, że nic nie było. Gdy już ochłonęłam, zapominałam, to on znowu pisał i to tak, jakbyśmy byli parą. Robiłam sobie nadzieję, że coś się zacznie, a on wtedy szybko się wycofywał, robił zdziwioną minę, gdy w szkole chciałam ujawnić nasz kontakt. Chyba sobie odpuszczę marzenia z nim związane. 15-latka

Ja myślę, że on nie wie, czego chce, że jest niedojrzały. To co mi pisałaś, że on pyta, czy ma szanse, potem się wycofuje. Słowem krok do przodu, dwa kroki w tył. Daj mu dorosnąć, nie dawaj się za bardzo nabierać na słodkie internetowe rozmówki. Rozumiem, że to Cię męczy, ale trudno. Przecież nie będziesz go prosiła o wyjaśnienia, bo wtedy możesz coś przykrego usłyszeć, że niczego nie obiecywał. Chłopcy bardzo się boją utraty swojej niezależności. Wielu z nich lubi z kolejnymi dziewczynami lekko flirtować, niby coś zaczynać, a potem szybko się wycofują. Otrząśnij się, jakkolwiek to boli.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione