nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 25.09.2015 12:00

Poszerzać krąg

Zauważyłam, że moja przyjaciółka zachwyciła się nową koleżanką. Niby nic mi nie powiedziała, ale ja czuję, że niechętnie ze mną przebywa, że żyje sprawami nowej. Nie mam do niej żalu, tym bardziej, że coś mnie ciągnie w kierunku dwóch dziewczyn w klasie, z którymi chyba wiele mnie łączy. Boję się tylko, bym nie popsuła ich relacji. 12-latka

Nie przejmuj się tym, że coś pękło w przyjaźni. Tak się zdarza. Staraj się tylko nie obrażać na nią ani na tą drugą, bo co dobrego było, to było. Trzeba cenić dobre wspomnienia. Natomiast wobec nowych koleżanek, które polubiłaś, bądź szczera. Mów, że nie chcesz ich rozbijać, że je lubisz, ale wiesz, że trójki to trudne relacje. Z tego jest prosty wniosek- najwyższy czas, byście zaczęły się przyjaźnić wielką grupą. Wtedy jest naturalne, że raz lepiej się dogadujesz z jedną, raz z drugą. W miarę możliwości nie obgadujcie się, podchodźcie do tego na wesoło, nawet zmieniajcie miejsca w ławkach, pilnujcie, by nie zamykać się we dwie, tylko bądźcie otwarte na dużą grupę.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

                                                           

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione