nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 27.04.2015 14:00

Czas to zakończyć

Od sierpnia mam dziewczynę. Przez pierwsze dwa miesiące było super. Idealny związek. Jednak okazało się, że mnie okłamywała i przez ten czas miała jeszcze jednego chłopaka, ale wybrała mnie. Kocham ją, więc jej wybaczyłem i znów wszystko było w porządku. Jednak od czterech miesięcy jest coraz gorzej. Ona nie ma czasu na spotkanie ze mną, bo cały czas spotyka się z przyjaciółkami i kolegami i w szkole jest tak samo. Pisze, że wszystko jest w porządku, ale nie jest, a ona cały czas przytula się z koleżkami. Ostatnio nawet nie piszemy ze sobą. Nie wiem co robić. Czy ma sens dalej ciągnąć ten związek? Rozmowy nie pomagają, a ja ją nadal kocham. 14latek

Wasze chodzenie nie ma sensu. Miej poczucie godności, szanuj sam siebie. Bardzo ładnie, że pierwsze oszustwo jej przebaczyłeś, ale z tej chwili dziewczyna pokazuje, że Cię lekceważy, nic do Ciebie nie czuje. Mężczyzna powinien być stanowczy, zdecydowany. Ja bym na Twoim miejscu powiedziała, że zrywam, bo inaczej rozumiecie bycie razem. I koniec. Uczucie powinno uskrzydlać, dawać wiele radości, a nie same stresy i dziwne sytuacje. Możesz ją w sercu kochać, ale nie musicie być parą, Ona nie dorosła do chodzenia, więc jeśli Ci na niej bardzo zależy, to cierpliwie czekaj, aż dorośnie do prawdziwego chodzenia.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione