nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 06.03.2015 23:00

Nielubiana

Dlaczego nikt mnie nie lubi? Oprócz dwóch koleżanek nie lubi mnie cała klasa. Wiem, że nie ma potrzeby się nagle zmieniać, bo to oni maja zaakceptować mnie taką jaką jestem. Co robić, żeby nie czuć się z tym źle? 12-latka


Żeby nie czuć się z tym źle, to należy natychmiast przestać się tym martwić! Twoja sytuacja nie jest tragiczna, bo masz dwie koleżanki, które Cię lubią. Często dostaję listy od osób które są zupełnie odrzucone. Zwracam Ci uwagę, że rówieśnicy wcale nie muszą Cię akceptować, po prostu z jakiegoś powodu Cię nie lubią. Podejrzewam, że to bezsensowny, nielogiczny powód. Może zazdrość, może czyjaś opinia rzucona mimochodem. Nie wiem. Zachowuj się naturalnie, bądź uprzejma, ciesz się każdym drobiazgiem i czekaj, aż zmądrzeją. Ty nikim nie gardź, nie złość się na nich.
Na Twoje główne pytanie nie znam odpowiedzi. Możesz to przedyskutować z przyjaciółkami, zastanówcie się też, czy nie odrzucacie klasy, nie macie poczucia wyższości.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione