nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 13.09.2013 22:45

Nachalna nic nie zyska

Podoba mi się starszy ode mnie o kilka lat brat koleżanki. Wiem, że miał dziewczynę. Teraz nie wiem. Ale on jest taki mądry, przystojny. Chciałabym z nim chodzić, chcę, by mnie gdzieś zaprosił. Jak mu to powiedzieć? 12-latka

12-letnia dziewczyna absolutnie nie powinna prosić chłopaka, by z nią chodził, ani nie powinna prosić, by on ją gdzieś zaprosił! Jeśli Ci na nim zależy, to staraj się go często widywać, wpadaj po koleżankę, może on akurat będzie w domu. Ale tylko się uśmiechaj, czasami żartuj.  Ale o nic go nie proś, nie ujawniaj uczuć. To chłopak powinien się starac o dziewczynę.  Ty dbaj o siebie, o swój rozwój, bądź radosna, wesoła, czekaj. Za jakiś czas może on zwróci na Ciebie uwagę. Ale nachalnych dziewczyn chłopcy unikają.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione