nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 02.11.2011 10:24

Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie

Chcemy serdecznie podziękować, że mogliśmy włączyć się w modlitwę w intencji chrześcijan, którzy są prześladowani za wiarę w Pana Jezusa.

Na początku października każdy z nas otrzymał „Małego Gościa Niedzielnego” z którego mogliśmy dowiedzieć się o problemach i trudnościach ludzi wierzących w Pana Jezusa. Z dnia na dzień z każdą naklejką na naszych mapach, nasza modlitwa była mocniejsza, im bardziej poznawaliśmy problemy chrześcijan na całym świecie. Przez cały październik spotykaliśmy się od poniedziałku do piątku, a w sobotę i niedzielę każdy z nas miał misję specjalną czyli dziesiątek różańca za dany kraj przypadający w tym dniu. Wywiązywaliśmy się z tego zadania sumiennie.  Na koniec każdy z nas otrzymał dziesiątkę różańca zrobioną przez chrześcijan w Ziemi Świętej i w ten sposób też pomogliśmy naszym braciom.

Jeszcze raz pozdrawiamy i dziękujemy: DZIECI, RODZICE I CAŁA WSPÓLNOTA JAKUBOWEJ PARAFII.

Ps. Dołączamy nasze zdjęcia;)

             

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  ŁukaszKolada
  ostatnia aktywność: 20.10.2018
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26