nasze media Najnowszy numer MGN 11/2021
dodane 02.11.2011 10:24

Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie

Chcemy serdecznie podziękować, że mogliśmy włączyć się w modlitwę w intencji chrześcijan, którzy są prześladowani za wiarę w Pana Jezusa.

Na początku października każdy z nas otrzymał „Małego Gościa Niedzielnego” z którego mogliśmy dowiedzieć się o problemach i trudnościach ludzi wierzących w Pana Jezusa. Z dnia na dzień z każdą naklejką na naszych mapach, nasza modlitwa była mocniejsza, im bardziej poznawaliśmy problemy chrześcijan na całym świecie. Przez cały październik spotykaliśmy się od poniedziałku do piątku, a w sobotę i niedzielę każdy z nas miał misję specjalną czyli dziesiątek różańca za dany kraj przypadający w tym dniu. Wywiązywaliśmy się z tego zadania sumiennie.  Na koniec każdy z nas otrzymał dziesiątkę różańca zrobioną przez chrześcijan w Ziemi Świętej i w ten sposób też pomogliśmy naszym braciom.

Jeszcze raz pozdrawiamy i dziękujemy: DZIECI, RODZICE I CAŁA WSPÓLNOTA JAKUBOWEJ PARAFII.

Ps. Dołączamy nasze zdjęcia;)

Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie   Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie   Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie   Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie   Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie   Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie   Różaniec w parafii św. Jakuba w Warszawie-Ochocie  

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione