nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 24.08.2010 09:46

Gotowanie i pieczenie

Upiekłyśmy z siostrą przed chwilą pudding jeżynowy. Był niezwykle smaczny, choć przed włożeniem do piekarnika nie sądziłam, że tak nam się uda. Jest to dla mnie fenomen, że gotowanie może być tak przyjemne.To jest coś wspaniałego, mistycznego, a zarazem na tyle prostego... 16-latka

Pięknie napisałaś o gotowaniu i pieczeniu. Francuzi uznają sztukę kulinarną za jedną z dziedzin Sztuki w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wyzywam się w gotowaniu i pieczeniu od lat, a wiele nowego wniosła do mojej kuchni wspominana wielokrotnie Małgorzata Musierowicz. "Całuski pani Darling" to moja ulubiona książka kucharska. Polecam też "Musierowicz na Boże Narodzenie". Sprawdziłam większość przepisów z książki "Łasuch Literacki". No a współcześnie Internet pęka w szwach od tej tematyki.My korzystamy w rodzinie z przepisów zawartych w www.mojewypieki.blox.pl. Najcenniejsze są rodzinne przepisy, dlatego warto je wydobywać od ciotek, mam, babć.
Gdy kończą się wakacje można zaprosić koleżanki na lekkie ciasteczka, na sałatkę owocową lub warzywną i zabłysnąć talentem kulinarnym.
Więcej listów:

zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione