nasze media MGN 10/2020
dodane 04.03.2008 22:27

Marzenie o dziewczynie

Nieustannie marzę o dziewczynie. A jednocześnie wiem, że jest na to jeszcze czas, że inni by się śmiali, że nie do końca wiem, na czym chodzenie polega. Czy to coś podejrzanego, co się ze mną dzieje? 14-latek

To, że chcesz mieć dziewczynę, to jest marzenie, to jest chęć, której jeszcze przez jakiś czas nie zrealizujesz. To nie jest nic złego ani nienormalnego.
Ten czas marzeń, dziwnej tęsknoty może trwać dosyć długo. A potem nagle się okaże, że jakąś koleżankę bardzo polubisz, że będziesz się chciał wciąż z nią spotykać, rozmwiać z nią, wszystko, co jej dotyczy, będzie Cię ciekawiło.

Każdy człowiek jest nieco inny. Jedni szukają kontaktu z dziewczynami dopiero około matury lub nawet później, a inni już pod koniec podstawówk przyglądają się dziewczynom uważnie. Nie dzieje się nic złego.
A dziewczynę się ma, by była przyjacielem, by spędzać z nią każdą wolną chwilę, by być za nią odpowiedzialnym, dzielić sie z nią radościami i smutkami, czyli żyć podwójnie - jej życiem i swoim.
Obecnie wielu chłopaków wcale nie chce takich dziewczyn, bo boją się odpowiedzialności. Wolą tylko flirtowac, chodzić razem na imprezy, no i ciekawią ich sprawy cielesne.
Tymczasem mieć dziewczynę to początek miłości, to zakochanie, czyli widzenie drugiego człowieka w zupełnie inny sposób.

Wniosek- możesz spokojnie marzyć o dziewczynie, a jednocześnie dbaj o swój rozwój pod każdym względem, poznawaj różne koleżanki, by pewnego dnia trafić na tę wymarzoną.


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione