nasze media Najnowszy numer MGN 02/2023

Odrzucone zaproszenie

dodane 28.06.2010 14:27

Dziewczyna odmówiła zaproszenie. Zawsze mnie denerwowało, że ludzie, którzy są niekulturalni, przyciągali do siebie wielu przyjaciół i byli lubiani. Nie zamierzam się zmieniać, tak czy siak pozostanę sobą, lecz po prostu czasem odnoszę wrażenie, że coś tu jest nie tak. Ale jak trzeba będzie to poczekam... 17-latek

Jesteś w pełni dojrzały, skoro zapowiadasz, że nie zamierzasz się zmienić, będziesz sobą. O to właśnie chodzi, byś miał swoje zdanie, swoje poglądy, wartości. I pewnego dnia pojawi się w pobliżu dziewczyna, która to bardzo doceni. Wiem dobrze, co masz na myśli, gdy piszesz, że chamscy chłopacy bywają
lubiani, cenieni. To jest beznadziejne, ale tak właśnie działa opinia ogółu- totalnie nielogicznie. Na tym polega potem marketing, reklama- by utrafić w oczekiwania tłumu.
Ale to nie musi być tak, że ona tylko Ciebie nie lubi. Może wyczuwa, że jest dla Ciebie ważna i mową ciała przekazuje Ci informacje, że nie chce być z Tobą. Wcale nie musi mieć jakiś logicznych argumentów przeciwko Tobie- po prostu nic nie czuje. Rozejrzyj się uważnie dokoła. Przecież jest tyle wartościowych dziewczyn i nie potrafisz wyjaśnić, dlaczego ta właśnie dziewczyna tak zadziałała na Ciebie.
Wniosek- odmówiła raz, możesz jeszcze spróbować 2 razy, a potem daj jej wytchnienie. Jeśli po jakimś czasie uczucie nie przejdzie, znowu możesz próbować. Trzymaj się i nie zmieniaj się absolutnie, bo dobrze myślisz.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..