nasze media Najnowszy numer MGN 05/2022
dodane 04.08.2009 15:27

Zadania dla chłopaka

Podobała mi się koleżanka, ja jej też, rozmawialiśmy sporo. Postanowiłem ją wypróbować i nie pisałem. Próbowała nawiązać kontakt, a ja nic. W szkole nawet cześć mi nie mówiliśmy sobie. Teraz poczułem, jaka jest dla mnie ważna, ale dowiedziałem się, że ja już dla niej nie. 16-latek

Problem rozumiem, ale niestety, Ty zawaliłeś sprawę. To jednak do chłopaka należy rozpoczynanie znajomości i rozmów. Wiele dziewczyn bardzo mocno trzyma się tych starych zasad. Wielkim błędem było to, że nagle zamilkłeś. Nie można czegoś takiego robić.
Oczywiście, nie da się cofnąć czasu, przecież dojrzałeś i zmieniłeś się. Okropne było to, że Ty jej nie mówiłeś "cześć", bo przecież to nalezy do chłopaka.
Już wiesz, że ona za Tobą nie przepada. Bo przecież mogła się czuć odrzucona i skrzywdzona.
1. Próbuj nawiązać z nią kontakt. Przeproś za głupotę gimnazjalisty, który z racji wieku ma prawo do popełniania błędów.
2. Przez jakiś czas nie zrażaj się jej milczeniem i odmową. Bądź z nią szczery- że nadal robi na Tobie wrażenie, że lubisz ją, fascynuje Cię itd. Bądź szczery.
3. Niestety, jeśli po kilku tygodniach starań ona nie zmieni zdania, to trzeba przełknąć porażkę. Może za jakiś czas jej się znowu odmieni, bo tak się zdarza. Po miesiącu lub dwóch możesz ponownie próbować.
4. Najważniejsza jest szczerość, żadnych sztuczek typu sprawdzam, czy jej zależy.

Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione