nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 01.02.2008 15:01

Bal karnawoałowy

Przyjechał po mnie i chyba zatkało go trochę, gdy mnie zobaczył w kreacji. Nie odstępował mnie przez cały czas. Gdy kolega poprosił mnie do tańca, to cały czas nas obserwował, a potem już tylko ze mną tańczył. Czy to może coś znaczyć? Licealistka

Całe zachowanie chłopaka wskazuje na to, że mu na Tobie zależy. Studniówki są dobre, bo wreszcie widzicie sie w uroczystych strojach. To jednak robi wrażenie.
Znam chłopaków, którzy swoim partnerkom zawalali zabawę- najczęsciejśszybko się upijali, gdzieś znikali, ważniejsi byli dla nich koledzy niż dziewczyna.
Dlatego ciesz się tym, co było, co się udało i czekaj, co będzie dalej.
Do pewnego momentu życia chłopaki szukają raczej zabawy niż poważnego uczucia. Czują, że jeśli zacznie się coś na poważnie, to inne sprawy zostaną zamknięte, odsunięte. Trochę się tego boją, bo w chłopakach tkwi wieczny dzieciak pragnący zabawy a nie powagi.
Ale z drugiej strony każdy z nich marzy o idealnej dziewczynie, odpowiedzialnej, mądrej, dobrej. Często z innymi się bawią, a potem z innymi się łączą.
Myślę, że on sam nie wie, czego chce, sam siebie nie rozumie, ale sprawa powinna się wnet wyjaśnić. Może się też przez jakiś czas ciągnąć.
Czasami jakaś para jest sobie przeznaczona, ale to długo trwa nim się wreszcie złączą. Może tak jest w Waszym wypadku.
Ciesz się każdą dobrą chwilą, dbaj teraz o naukę, zdaj maturę, myśl, co dalej, myśl o swojej samodzielności. A sprawy uczuć i tak się rozwiążą.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..