nasze media Najnowszy numer MGN 05/2022
dodane 25.09.2007 15:09

Instrukcja "podrywania"

Czy mogę już podrywać dziewczyny? Problem w tym, że nie wiem, jak się to robi. Proszę o jakieś wskazówki, tylko nie negatywne. 14-latek

To nie jest tak, że chce się "poderwać" dziewczynę i wykonuje się jakieś czynności. Owszem, niektórzy tak robią, ale to jest fałsz i nic dobrego z tego nie wynika.
Podrywanie to prymitywne zajęcie. Nazwijmy to lepiej żartowaniem i rozmawianiem z dziewczynami. Gdy ich sporo poznasz, to może pewnego dnia jedna zawróci Ci w głowie. A wtedy sam będziesz wiedział, jak jej pokazać, że jest dla Ciebie ważna.
W życiu zdarza się tak, że nagle jakaś dziewczyna wydaje Ci się niezwykła i koniecznie chcesz ją bliżej poznać, chcesz z nią spędzać czas, rozmawiać bez końca, chcesz z nią spacerować, chronić ją, marzysz o wspólnej przyszłości. Nie można z góry planować, że ona ma być blondynką lub brunetką, wysoka lub niska. Serce wybiera w jakiś tajemniczy sposób. Często są zauroczenia bez wzajemności i wtedy jest przykro. Trzeba to przetrzymać.
Zawsze warto:
1. Podchodzić do koleżanek, rozmawiać z nimi
2. Mówić im pierwszy "cześć" i wesoło zagdaywać.
3. Starać sie chodzić na jakieś zajęcia poza lekcjami, gdzie spotykają się chłopcy i dziewczyny- sport, języki, muzyka, oazy
4. Próbować organizować jakieś mecze siatkówki, wyjazdy na rowerach, gdzie oprócz chlopaków pojawią się też koleżanki.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione