nasze media Najnowszy numer MGN 02/2022
dodane 29.03.2007 12:51

Trudny początek

Zakochałam się w chłopaku. Widzę, że jest zły, gdy z kimś rozmawiam. Wysłałam mu SMS-a, wtedy zwrócił mi uwagę, że podstępnie zdobyłam jego numer. Pojęcia nie mam, czy mu się podobam. Nastolatka

Myślę, że mu się podobasz, że zwrócił na Ciebie uwagę. Jeśli stwierdził, że to nieładnie brać czyjś numer, to znaczy, że poważny z niego chłopak, że nie chce prymitywnie zaczepiać.
Incydent z telefonem świadczy, że to poważny chłopak, mającyswoje zasady. Zazdrość o uśmiech do kolegów świadczy, że on sam nie do końca rozumie, co się dzieje, może jest nawet podświadomie zły, że dzieje się z nim coś, nad czym nie ma kontroli.
Myślę, że możesz czasami napisać SMS-a typu "hej, co porabiasz. Ja właśnie odrobiłam lekcje" Albo komentarz do jakiś ważnych wydarzeń sportowych, kulturalnych. Gdy się zaczną ferie, to oczywiście życzenia miłych ferii, wesołych świąt.
Ponieważ on mi wygląda na poważnego chłopaka, to musisz być bardzo cierpliwa. On będzie ostrożny, on może nie lubić dziewczyn, które łatwo flirtują z chłopakami, on będzie Cię obserwował, czy jesteś w porządku, czy się szanujesz itd. Pamiętaj, że chłopcy w swoim męskim towarzystwie bardzo różnie mówią o dziewczynach, a nikt nie chce być ośmieszony.
Zbyt często i zbyt nachalnie nie pisz. Przydałby się numer gadu, wtedy rozmowy mogą być dłuższe i bardziej naturalne- o szkole, o sporcie, muzyce, musicie znaleźć wspólne tematy. Wtedy się dopiero okaże, czy Wasze wzajemne zainteresowanie ma sens.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione