nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 22.03.2007 15:48

Setki obaw

Wysyłałem do dziewczyny SMS-y, często bardzo miłe. Odpowiadała, chociaż bez emocji. Teraz podała mi numer gadu, a ja mam mnóstwo obaw, o czym z nią rozmawiać. Zależy mi na niej! 14- latek

Jeśli podała Ci swoje gadu, to znaczy, że jej na Tobie zależy i chce z Tobą "gadać". Rozmawiaj normalnie, jak na żywo, o wszystkim: o szkole, o wspólnych znajomych, o pogodzie, muzyce, filmach, telewizji, rodzicach, rodzeństwie. Pytaj o ulubione potrawy, kolory, książki, aktorów, aktorki, muzyków,
zespoły, o wszystko!
Napisz prosto : hej, jak mija dzień? A potem pytaj, czy ma dużo zadań, czego nie lubi się uczyć, a co lubi i tak bez końca.
Zaproszenie na spacer musi być naturalne. Jeśli Cię jeszcze lęk paraliżuje, to sie nie wyrywaj, bo ten lęk to taki hamulec organizmu i trzeba go trochę słuchać.
Albo będziesz go przezwyciężał, próbował rozmawiać, albo narazie o dziewczynie będziesz marzył. Nie martw się własną nieporadnością. Tak musi być. To minie, a ja za Ciebie nie poprowadzę rozmów. Do tego trzeba dorosnąć. Więc słuchaj swojego organizmu, bo on wie najlepiej, czy już czas na rozmowy i spotkania z dziewczynami.
Wiem, ze to trudne, ale teraz już mało co będzie łatwe. Takie życie- piękne, ciekawe i skomplikowane.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione