Setki obaw

publikacja 22.03.2007 15:48

Wysyłałem do dziewczyny SMS-y, często bardzo miłe. Odpowiadała, chociaż bez emocji. Teraz podała mi numer gadu, a ja mam mnóstwo obaw, o czym z nią rozmawiać. Zależy mi na niej! 14- latek

Jeśli podała Ci swoje gadu, to znaczy, że jej na Tobie zależy i chce z Tobą "gadać". Rozmawiaj normalnie, jak na żywo, o wszystkim: o szkole, o wspólnych znajomych, o pogodzie, muzyce, filmach, telewizji, rodzicach, rodzeństwie. Pytaj o ulubione potrawy, kolory, książki, aktorów, aktorki, muzyków,
zespoły, o wszystko!
Napisz prosto : hej, jak mija dzień? A potem pytaj, czy ma dużo zadań, czego nie lubi się uczyć, a co lubi i tak bez końca.
Zaproszenie na spacer musi być naturalne. Jeśli Cię jeszcze lęk paraliżuje, to sie nie wyrywaj, bo ten lęk to taki hamulec organizmu i trzeba go trochę słuchać.
Albo będziesz go przezwyciężał, próbował rozmawiać, albo narazie o dziewczynie będziesz marzył. Nie martw się własną nieporadnością. Tak musi być. To minie, a ja za Ciebie nie poprowadzę rozmów. Do tego trzeba dorosnąć. Więc słuchaj swojego organizmu, bo on wie najlepiej, czy już czas na rozmowy i spotkania z dziewczynami.
Wiem, ze to trudne, ale teraz już mało co będzie łatwe. Takie życie- piękne, ciekawe i skomplikowane.Więcej listów:


zadaj pytanie...