nasze media Najnowszy numer MGN 02/2022
dodane 01.03.2007 16:18

Klasowe zauroczenie

Zakochałem się w koleżance z klasy. Niestety, nie wiem, co zrobić, by ona zwróciła na mnie uwagę. 14- latek

Ciesz się, że spodobała Ci się koleżanka z klasy. Przecież codziennie ją widujesz, macie mnóstwo okazji do rozmów. Zasada jest taka, że należy najpierw pokazać, jak bardzo Ci na niej zależy. Czyli tak kombinuj, by być jakoś w pobliżu. Np wchodź do klasy tuż za nią i za nią wychodź. Może uda Ci się ją kiedyś przepuścić w drzwiach. Na dziewczynach takie gesty robią spore wrażenie. Staraj się ją pytać o różne klasowe sprawy, proś właśnie ją o zeszyt, książkę, ćwiczenia. Gdy ona będzie czegoś potrzebowała, Ty jej to daj, pożycz. Jeśli będziesz miał jakieś słodycze, chipsy, paluszki, staraj się ją poczęstować. To może być początek miłej rozmowy. Możesz przyjść prędzej pod szkołę, czekać na nią i z nią wejść. Wcześniej uśmiechem i radosnym "cześć" przywitaj ją. Cała Twoja osoba powinna pokazać, że się cieszysz na jej widok. Możesz powiedzieć jakiś komplement, że łądnie wygląda, ma świetną kurtkę itd. Poproś ją o numer komórki lub gadu. Możesz jej wysyłać miłe SMS-y , nawet takie krótkie, że dobranoc, miłych snów, że życzysz pięknej niedzieli.
Jeśli się na takie gesty odważysz, to przekonasz się, czy ona chce z Tobą rozmawiać, czy się chociaż trochę cieszy, czy raczej jest zła, że jesteś wciąż w pobliżu. Ona może być też nieśmiała i zawstydzona, że chłopak się nią zainteresował. Nie wiem, jaki to typ dziewczyny.
Staraj się być narazie jej dobrym klasowym kolegą. Gdy będziesz pewny, że ona Cię lubi, wtedy możesz jeszcze bardziej okazywać zainteresowanie. Wtedy możesz ją odprowadzić ze szkoły lub rano czekać na nią pod jej domem. Jednocześnie staraj się jej imponować kulturą zachowania, dojrzałością, dobrymi ocenami.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione