nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 07.12.2006 13:29

Problemy z całowaniem

Miałam kilku chłopaków, ale nie całowałam się. Teraz poznałam miłego chłopaka i wreszcie się odważyłam. A on mnie wyśmiał, powiedział, że słabo całuję. Zależy mi na nim, jemu na mnie też, ale mam wątpliwości. [...] Zmartwiona

Chłopak zachował się fatalnie!!!!. Albo chciał się popisać, albo naprawdę tak uważa, a to oznacza, że traktuje Cię jak przedmiot!
Pocałunek to nie sport. Trening nie jest wskazany! To okazanie sobie uczucia, gdy już słów brakuje i
tylko w ten sposób mozna je okazać. To przecież jest też w jakiś sposób połączenie dwojga w jedno! Dawniej pocałunek oznaczał zaręczyny!!! Nie wiem, czy ten chłopak jest Ciebie wart! Raczej nie można mu ufać! Zastanów się.
To, że się nie całowałaś, ma być powodem do dumy! To znaczy, że się szanujesz, że poważnie traktujesz życie!!!!
Pocałunków nie trzeba się uczyć. Kto kocha, robi to spontanicznie! Takie głuptasy jak on, ale też troszkę Ty, całują się z obowiązku, z potrzeby udowadniania swojej dorosłości. Z tego nic dobrego nie wynika. Tylko jakieś karykatury.
Szanuj się, bądź ostrożna. Po co spotykać się z chłopakiem który Cię wyśmiewa, nie szanuje, którego się obawiasz i nie jesteś z nim szczera? Chyba należałoby pogadać, bo może zupełnie inaczej podchodziecie do chodzenia? Może zauroczyłaś się w wyobrażeniu o nim, a nie w nim?
Zapewniam Cię, że w wieku 16 lat wcale nie trzeba być doświadczonym w całowaniu. W żadnym wieku nie trzeba. A on nie wie, o co w pocałunku chodzi i może nigdy się nie dowie!
To jest tajemnica zarezerwowana tylko dla prawdziwie kochających!!!Trzeba mocno, pieknie i cudownie kochać, żeby coś przeżyć. Inaczej zostaje marna podróbka nie mająca nic współnego z prawdą.
Przeczytaj to kilka razy, przemyśl, szanuj się, nie ulegaj mu zbyt łatwo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..