nasze media MGN 05/2024
dodane 01.02.2007 13:31

Rozwój duchowy

Przez pielgrzymki z parafii pogłębiam swoją wiarę. Zrobiłam już nawet swojego bloga: http://boze-zmiluj-sie-nad-nami.blog.onet.pl/ . Wchodzę też na różne strony o religii, powołaniu, często zostawiam komentarze Z tym mi łatwiej :-D Powołana?

Blog jest bardzo ładny. Wpisuj do niego swoje przemyślenia! To ważne, by Internet był pełen Waszych pięknych i dobrych blogów. Myślę, że Pan Jezus wykorzystywałby Internet, gdyby żył teraz!
Jeśli odczuwasz powołanie, to powinnaś być niezwykle radosna! Bo to by znaczyło, że Pan Jezus wybrał własnie Ciebie na swoją oblubienicę. Widziałaś, że zakonnie mają na palcach obraczki jak mężatki? Bo one są poślubione Panu Jezusowi!
Jesteś jeszcze bardzo młodziutka. Ale św. Tereska od Dzieciatka Jezus też wcześnie odczuła powołanie. Dzięki Internetowi możesz wchodzić na piękne strony, prowadzić swojego bloga.
Rozwijaj się jak najpiękniej, pisz, ciesz się życiem, rozmawiaj z Bogiem całym swym sercem i bądź radosna! Zwiedzaj z księdzem Polskę, mamy tak piękne sanktuaria! A za kilka lat będzieszjuż stanowczo wiedziała, jaką drogą chcesz iść przez życie!Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..