nasze media Najnowszy numer MGN 04/2023

KAI/p

dodane 23.10.2009 15:51

Ewangelia na dyskotece


Setki graffiti przedstawiających namierzone przez celownik serce pojawiło się 18 października na łódzkich chodnikach. To zapowiedź dyskoteki ewangelizacyjnej w jednym z łódzkich klubów.

„Chcemy pokazać, że młodzi ludzie mogą świetnie bawić się bez używek, bez alkoholu, dopalaczy i narkotyków” - deklaruje ks. Michał Misiak, jeden z organizatorów akcji. „Pan Bóg stworzył nas bez żadnych dopalaczy. Chcemy dać młodemu człowiekowi doświadczenie, że potrafi cieszyć się życiem z pełną świadomością, bez zaburzania jej czymś sztucznym” - dodaje kapłan.

„Serce na celowniku” to logo dyskoteki. Jest ono - w myśli organizatorów - symbolem tego, że ludzkie serca potrzebują, by ktoś je namierzył i podniósł z upadku. „Ten celownik, to celownik samego Boga, który przecież interesuje się grzesznikiem” - wyjaśnia ks. Misiak.
Dyskoteka ewangelizacyjna „Spiritual Attack” odbędzie się 21 listopada w łódzkim klubie "Heaven". Do dyspozycji tańczących będą trzy duże sale, w których didżeje prezentować będą różne gatunki muzyki. Czwarte pomieszczenie, na co dzień stanowiące salę dla VIP-ów, przeznaczone jest na salę adoracji i spowiedzi.
« 1 »